Teenused

Pakume professionaalset kella remonti ja hooldust, et tagada teie kellade täpne ja usaldusväärne töö. Lisaks suudab meie meeskond taastada teie kella välimuse poleerimisteenuse abil ning vajadusel aitame leida õigeid varuosi ja neid paigaldada. Oleme teie kellaekspertide meeskond, kes hoolitseb teie kallite kellade eest nende parima seisukorra säilitamiseks.

Meie teenused

Pakume parimaid kellateenuseid

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient.

Varuosad

Meie pühendunud meeskond ei jäta midagi juhuse hooleks - me leiame alati õige jupi, et tagada teie seadme parim toimimine.

Remont

Meie professionaalne remonditeenindus aitab taastada teie seadme kiirelt ja tõhusalt. Usaldage meie ekspertide kogemust ja oskusi, et saada tagasi täisväärtuslik kasutuskogemus.

Poleerimine

Meie kellade poleerimisteenus annab teie kellade uue sära ja ilu professionaalse lähenemisega.

Battery Replacement

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

Stopwatch Service

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis.

Kella tellimine

Meie eesmärk on teha kellade leidmine sinu jaoks lihtsaks ja taskukohaseks. Oma unistuste kella leidmine pole kunagi olnud nii lihtne. Saada meile lihtsalt teada, millist tüüpi kella sa otsid ja millised on sinu soovid ning eelistused. Meie asjatundlik meeskond teeb kõik endast oleneva, et leida sulle just see õige kell, parima võimaliku hinnaga.

Kellarihmad

Leiame teie kellale sobiva kellarihma erinevate stiilide, materjalide ja värvivalikute seast. Meie eksperdid on valmis aitama.

Kellade autentimine

Kellade autentimine - hoolikas ja ettevaatlik kontroll, tagades, et kell säilitab oma algse seisukorra ja autentsuse.

Hooldus

Meie pühendunud meeskond tagab, et teie kell püsib täpne ja töökindel, säilitades oma väärtuse ning valmis teenima teid veel aastaid.

0 +
Rahulolevad kliendid
0 +
Valmis projekte
0 +
Aastatepikkune kogemus

Küsimused

Korduma kippuvad küsimused

Oleme siin, et aidata! Kui teil on küsimusi, mure või vajate abi, ärge kartke meiega ühendust võtta. Meie meeskond on valmis teid igal võimalikul viisil toetama.

Hinnapakkumise saamiseks võite kasutada meie veebilehel olevat hinnapäringu vormi või võtta meiega ühendust e-posti või telefoni teel. Me anname teile kiiresti ülevaate teie vajadustele vastavatest teenustest ja hinnast.

Jah, pakume kiiret kellahooldust, kui teil on vajadus oma kella kiiresti korda saada. Võtke meiega ühendust, et arutada lähemalt kiirhoolduse võimalusi ja hindu.

Scroll to Top